Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Uydu Kurulum Uydu Servis Güvelik Kamerası Tv Arızaİstanbul Hakkımızda

Merkez bilişim teknolojileri olarak İstanbul bölgesine ,alanında başarılı kadromuz ile destek sağlamaktayız. İhtiyacınızı belirleyin sizlere yardımcı olalım.

Merkez bilişim olarak, 25 yılı aşkın süredir edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe ile tam donanımlı araçlarımız ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile dünden bugüne sayısız müşterimizin çözüm ortağı olduk.

Uydu, çanak anten, televizyon, kamera sistemleri kurulumu ve çok daha fazla hizmeti bünyesinde barındırmakta olan Merkez bilişim, alanında gerekli sertifikaları ve iş güvenliği eğitimlerini başarılı bir şekilde almış ekip arkadaşlarımız ve her türlü soruna anında müdahale edilebilmesi için içerisinde gerekli araç ve gereçlerin bulunduğu tam donanımlı servis araçlarımız ile İstanbul’un tüm semt ve mahallelerine 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Sektördeki yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek hizmet kalitesini her zaman en üst seviyede tutan firmamız, hizmet vermekte olduğumuz tüm işlerimizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda gün ve saat fark etmeksizin 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet verdiğimizi taahhüt etmektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviye de tutmakta olan Merkez bilişim, çağrılan servislerde ilk olarak arıza tespiti yapmaktayız, iş planlaması ve malzeme listesini hazırlayıp müşterilerimizin bilgisine sunmaktayız. Müşterilerimizin akıllarında hiçbir soru işareti bırakmayacak şekilde gerekli anlatımları gerçekleştirdikten sonra çalışmalarımıza başlamaktayız.